ROYAL CTT ALPA SCHAERBEEK WOLUWE
Superdivision 2017-2018
-
Noyaux Super  2017 2018

01-09-17










sous reserve de controle d'affiliation par le secretaire de AF et VTTL                      
  Naam - Nom KL-Cl EA DA       Nom - Naam Cl-KL EA DA
Nodo             Villette         
1 Martinez Michel AS7   DA     1 JEAN LAURIC A07   X
2 Rogiers Bejamin  A12   DA     2 DACHENKO OLEG A23 X  
3 Khatchanov Martin  As20 EA       3 DELHEZ AMAURY B0   X
4 Maes Yannick  A20 EA       4 BLONDEAU CHRISTIAN B0 X  
5 Bryant Craig  As23 EA       5 VISSERS KEVIN B0 X  
6             6 RASSENFOSSE ADRIEN B0 X  
                       
PW Diest             Castellinoise        
1 SMIRNOV Alexey As1 EA       1 DORAN Chris A07 EA  
2 KREANGA Kalinikos As2   DA     2 JEAN Grégoire A07   DA
3 EL BEIALI Mohamed As3 EA       3 TRAN Anthony A07   DA
4 JENKINS Ryan As8 EA       4 DURANSPAHIC Admir A11   DA
5 CHEN Song As10 EA       5 MIKUTIS Tomas A16 EA  
6 CLOSSET Marc A26   DA     6 BOVENISTY Steve B0 EA  
7 VANVINCKENROYE Davy B0 EA       7 GONAY Thibault  B0 EA  
8 VANGENECHTEN Kevin B2 EA       8 DORIGNY Antoine B2 EA  
9             9 HEBERT Gilles B2 EA  
10             10 MILAIRE Arnaud B2 EA  
                       
Logis Auderghem             Alpa Schaarbeek Woluwé        
1 LE BRETON THOMAS A5   X     1 Kazeem Nasiru  A8 EA  
2 SAIVE JEAN-MICHEL A6 X       2 Cnudde Florian A12 EA  
3 SAIVE PHILIPPE A15 X       3 Indeherberg Julien A14   DA
4 BIERNY LUDOVIC A22 X       4 Saudemont Robin B0   DA
5 MERCKX JASPER B0 X       5 Jamin Rodrigue B2 EA  
6 GERARD CHRISTOPHE B0 X       6 Roels Dirk B2 EA  
7 BADY BILAL B0 X       7 Minga Bertin B2 EA  
8 DERBAIX BRUNO B2 X       8        
9 MAECK ANTHONY B2 X       9        
                       
Caj_Mir             Sokah Hoboken        
1 THERIAULT Pierre-Luc A14 X       1 OUAICHE Stephane As1   DA
2 SWARTENBROUCKX Gaëtan A15   X     2 PETIOT JEREMY As5   DA
3 PIERAERT Valentin A25 X       3 RUIZ ROMAIN As7   DA
4 GUIGNAT Thomas B0   X     4 GOMMERS RAJKO As7 EA  
5 MEDJUGORAC Marko B0         5 DEVOS LAURENS A11 EA  
6 MESSINA Frederic B2   X     6 VITTA KILOMO A17 EA  
7             7 ZHANG DONG YING A18 EA  
8             8 KOSOLOSKY OLAV B0 EA  
9             9 MERTENS LUK B2 EA  
                       
                       
                       
Vedrinamur             Century 24 Virton        
1 Sonnet Frédéric A9   DA     1 Vostes Yannic A5   DA
2 Darcis Thibaut A13 EA       2 Szymansky Filip A7 EA  
3 Delporte Hervé A19 EA       3 Merchez Cédric  A10 EA  
4 Marchal Nicolas B0 EA       4        
5 Gobeau François B0 EA       5        
6 Guyot Maxime B0 EA       6        
7 Martin Julien B0 EA       7        
8 Anciaux Frédéric B2 EA       8        
9 Laffineur Louis B2 EA       9        
                       
                       
EA enkelvoudige aansluiting affliation simple                    
DA dubbele aansluiting double appartenance